EKONOMİK GÖSTERGELER VE SEKTÖRLER PANDEMİDEN NASIL ETKİLENİYOR?

Dünya borsaları, COVID-19 pandemisi sebebiyle oldukça değer kaybetmiştir. Endekslerin günlerce düşmesi, şirket hisselerinin hızlıca değer kaybetmesine neden olmuştur. Tüm ülkeler bu salgının etkisini minimize etmek için çeşitli ekonomik tedbirler almaktadır. Tüketimin belirli bir alanda devam ettiği bir dünyada değişen talep dengesi, şirketlerin tüm planlarını alt üst etmiştir. Bu sebeple başta ulaşım, turizm ve spor gibi sektörler, pazardaki talep değişiminden olumsuz etkilenmiş ve etkilenmeye devam etmektedir.

“Ekonomik göstergeler ve sektörler COVID-19 pandemisinden nasıl etkileniyor?” yazımızda; danışmanlarımız Emir Kesikci ve Yunus Emre Demir, Selim Oktar süpervizörlüğünde, koronavirüsün iş dünyasına etkilerini ekonomik ve sektörel değişimler perspektifinde bütüncül olarak değerlendiriyorlar.

Keyifli okumalar, sağlıcakla kalın!

Hizmetlere Göre Filtre
İçgörü ve Bilgi Yönetimi
Paydaş İlişkileri Yönetimi
Organizasyonel Gelişim
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.