EKRANDAKİ MARKET: ONLINE B2C GIDA PERAKENDECİLERİ RAPORU

quotations-01
 
 
Müşteri tercihlerinin gittikçe dijitalleşmesi, özellikle COVID-19 pandemisinin de etkisi ile beraber gıda perakendecilerini de fazlasıyla etkiliyor. Tüketiciler; markete gitmek için vakit yaratmak yerine, ihtiyaçlarını oturdukları yerden veya hareket halindeyken internet üzerinden karşılıyorlar. Bu çerçevede; bütün süreçler yeniden gözden geçiriliyor ve rekabet, ekrandaki marketin gücüyle birlikte ölçülüyor.
 

“Ekrandaki Market: Online B2C Gıda Perakendecileri” raporunda; danışmanlarımız Fatih Emir Kesikci, Ulaş İzmen Yardımcı ve stajyer danışmanımız Elmira Mansur online alışverişin yükselişine ışık tutuyorlar. Online hizmet sunan bütün perakendecilerin tabi olduğu ve bir müşterinin bir şirkete bağlanmasını sağlayan veya bir şirketten kopmasına neden olan başlıkları inceliyor ve oyuncuların genel performanslarını mercek altına alıyorlar. Rapor, danışmanlarımızın saptadığı gelişim alanları ve bu alanlara dair önerilerini de içeriyor.

 

Raporumuza aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.