Hakkımızda

Firmanızın güvenilir danışmanı olarak, faaliyet gösterdiğiniz sektörlerde etki yaratmanız için çalışıyoruz. 30 yıllık araştırma geçmişimizle, strateji, kriz yönetimi, itibar yönetimi, çevik dönüşüm gibi alanlarda her şirkete özel hizmetler veren tek danışmanlık firmasıyız.

Hızla değişen dünyada, rekabette öne geçmeniz için size rehberlik ediyor, doğru stratejiye ulaşmanızı sağlıyoruz. Güvene dayalı ilişkiler geliştirmenize destek oluyor, size eyleme geçirilebileceğiniz bilgi ve araştırmayı sunuyoruz. Şirketinize, ölçülebilir modellerimizi kullanarak, 'Strateji-Yapı-Kültür' çerçevesinde, bütünsel bir anlayışla yaklaşıyoruz.

EVE modeli (bağlılık-katılım), şirketinizin enformal ilişki ağını ortaya çıkarıp çalışan bağlılığını ölçüyor. AgilibilityTM araştırmamız ile en yüksek performansınıza en hızlı şekilde çıkabilmeniz için size özel çözümler sunuyoruz ve Çevik Dönüşümünüzü destekliyoruz.

Şirketinizle ilgili tüm süreçleriniz için, İstanbul, Lahey ve Brüksel'deki ofislerimizde, stratejik partneriniz olarak hizmet veriyoruz.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.