Hakkımızda

Dünyanın başdöndürücü dinamik hızına yetişmek iş dünyası için elzem. Şartlar, durumlar, pazarlar ve ihtiyaçlar her an değişiyor. Şirketlerin ayakta kalabilmeleri için bu koşullara ayak uydurması ve anında gerekli adımları atması gerekiyor. Karar vericilerin de her an tetikte olmaları ve dijital çağda gittikçe daha da hızla değişen bu ortamda birçok konuyu aynı anda idare etmeleri bekleniyor.

StratejiCo.’da biz, şirketiniz için bu süreci daha kolay yönetilebilir hale getirmeye çalışıyoruz.

1987’den beri hem Türkiye’de hem de çevre bölgelerinde önde gelen araştırma, strateji, iletişim ve organizasyonel dönüşüm konularında uzmanlanmış yönetim danışmanlığı şirketi olarak stratejik yönlendirme ve uygulama, tüm paydaşlarla güvene dayalı ilişkiler geliştirme ve eyleme geçirilebilir bilgi ve araştırmalar sunma konularında çalışıyor ve firmaların en zorlayıcı şartlar altında bile ölçülebilir olumlu sonuçlar elde etmelerini sağlıyoruz. Uzun yıllara dayalı araştırma geçmişimizin tecrübesiyle geliştirdiğimiz ölçülebilir angajman modelimiz ışığında ve sektör bağımsız yaklaşımımız ile  İstanbul, Lahey (Hollanda) ve Brüksel (Belçika) ofislerimizde, iş sorunlarınıza dair süreçleri daha kolay yönetilebilir hale getirmeniz için enerjiden savunmaya çeşitli endüstrilerdeki uzman ekibimizle özenle stratejik partneriniz olarak çalışıyoruz.

Bağımsız danışmanınız ve sizlerin stratejik ortağınız olarak hareket edip, karşınıza çıkabilecek her türlü engel veya zorluk karşısında sorunun içinde yer alıyor, teoriden uygulamaya her adımda yanınızda yer alıyoruz. Sorun; ister sendikal bir sorun, ister bir iş anlaşmazlığı olsun, ister itibar riski belirsin ya da hükümetle ilişkiler ya da toplumsal bir tepki konusunda sıkıntı olsun, ister yatırım yapma ya da çekilme konularında belirsizlik sözkonusu olsun, ilişki yönetimini gerektiren tüm sorunlarınıza ilgili paydaşlar arasında köprü oluşturarak ustalıkla ve özenle yaklaşıyor, firmanızın çetrefilli durumlardan çıkmasına ve katma değerini artırarak yoluna devam etmesine yardımcı oluyoruz. Söz konusu taraf gerek müşterileriniz, gerek çalışanlarınız ya da diğer paydaşlarınız olsun, biz onların geri bildirimlerini katılımcı yöntemimizle değerlendirip, modelimizle analiz edip, elde ettiğimiz bilgiyi her iki taraf için de en uygun stratejik yol haritasına dönüştürüyoruz. Gidilecek yol haritasında güvene dayalı ilişkiler kuruyor, oluşan güçlü bilgi tabanını kaliteli bilgi ve iletişimle sağlamlaştırıyoruz. Her bir taraf için de oluşturduğumuz bu sağlıklı yapı ve iletişim ortamında iş hedeflerinizin daha etkin şekilde inşasına destek oluyoruz. Kısaca, itibarlı etki alanınızı genişletmek üzere çalışıp başarıyı elde etmeniz için çalışıyoruz.

Başa Dön