HELL ENERGY

Müşteri :
HELL ENERGY
Sektörler :
Macaristan menşeili bir enerji içeceği markası olan Hell Energy’nin Türkiye’deki marka bilinirliğini artırmak için yaptığı lansman kampanyasına stratejik marka iletişimi ve itibar yönetimi ile ilgili destek ve danışmanlık verildi. Kampanyanın sosyal medya ve internet üzerinde yarattığı etki yakından izlendi ve periyodik olarak rakip analizleri ile raporlandı. Gözlemler doğrultusunda, gelecekte yapılacak olan kampanyaların daha büyük etkiler yaratabilmesi için öneriler sunuldu.

Sorun

Hell Energy, Macaristan merkezinden bağımsız olarak hareket edebileceği daha geniş ve özgür bir hareket alanı kazanmak için başarılı bir kampanya dönemi geçirmek istiyordu.

Çözüm

Danışmanlık sürecine hedef kitleyi, marka algısını, olası kriz konularını, markanın güçlü ve zayıf yönlerini daha iyi anlamak için odak grup çalışmaları ile başladık. Bu çalışmalarının çıktıları sonucunda hazırladığımız yol haritasına göre lansman kampanya sürecini ve bu sürecin etkilerini yakından izledik. Hedef kitleye nasıl daha rahat ulaşılabileceği, hangi iletişim kanallarının tercih edilmesi gerektiği, potansiyel kriz konuları gibi önemli noktaların kapsandığı raporlar ile markayı ve Macaristan’da bulunan merkezi gelecek kampanyalara yönelik olarak bilgilendirdik.

Sonuç

Hell Energy marketing bütçesini daha etkili kullanabileceği pek çok iç görü elde etmiş oldu. Başarı ile geçen lansman kampanyasının ardından, Hell Energy lansman sonrası iletişimi için güçlü bir zemin oluştu.

Hizmetlere Göre Filtre
İçgörü ve Bilgi Yönetimi
Paydaş İlişkileri Yönetimi
Organizasyonel Gelişim
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.