KORONAVİRÜS SOSYAL MEDYA ALGI ARAŞTIRMASI - 2

gozdeyesil
Yazar: Gözde Aytulun
İletişim: gozde.aytulun

 

   

 Çin’in Wuhan kentinden tüm dünyaya yayılan Dünya Sağlık Örgütü’nün küresel salgın olarak ilan ettiği Koronavirüs (Covid-19) tüm dünyada konuşulmaya devam ederken, birçok değişikliği ve belirsizliği de beraberinde getiriyor.

Türkiye’de Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın ilk vakayı açıklamasının ardından oluşan sosyal medya algısını; 11-14 Mart tarih aralığında, devlete olan güven/itibar, psikolojik durum, alışkanlıkların değişimi ve ekonomik gelişmeler başlıkları altında değerlendirmiştik. Ülkemizde vakaların her geçen gün artması ile bilrlikte salgın hakkındaki algının nasıl değiştiğini 15-20 Mart arasındaki sosyal medya verisiyle ortaya koyduk. Danışmanımız Gözde Aytulun tarafından hazırlanan Koronavirüs sosyal medya algı araştırmamıza aşağıda yer alan doküman aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın!

Araştırmanın raporuna aşağıdaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Hizmetlere Göre Filtre
İçgörü ve Bilgi Yönetimi
Paydaş İlişkileri Yönetimi
Organizasyonel Gelişim
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.