Organizasyon ve Etkinlik Yönetimi

Kurumsal bir markaya ait her tür organizasyon ve etkinlik, markanın paydaşlarına temas ettiği stratejik noktalardır. Bu temas noktalarının 'iyi' bir deneyim sağlaması adına öncelikle etkinliğin hedefleri ve genel stratejide hizmet ettiği alanlar doğru tespit edilmelidir. Stratejinin hayata geçebilmesi için tüm engeller gözetilmeli, etkinlik operasyonel olarak da titizlikle planlanmalıdır.

StratejiCo.’da strateji ve fikir aşamasından başlayıp organizasyonu A’dan Z’ye hayata geçiriyor, tedarikçi ve iş ortaklarını yönetiyor, iş ve iletişim hedeflerine uygun algıyı oluşturmak için çalışıyoruz. 

İLGİLİ MÜŞTERİ ÇÖZÜMLERİ

A101
“Agile çalışmasında, farklı uzmanlıklara sahip ekip üyelerinin, bunları ortak bir amaç uğruna aynı potada eritmesini deneyimledim.”
Tümünü Gör

İLGİLİ YAYINLAR

Tümünü Gör
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.