STRATEJICO. ALTIN BAYKUŞ ÖDÜLÜNÜ KAZANDI

StratejiCo. 1 Eylül 2016 tarihinde "Usta" Baykuş kategorisinde Çalışan Katılımı Araştırması çalışmasıyla Altın Baykuş ödülünü aldı. Araştırma, Türkiye'de faaliyet gösteren bir otomotiv şirketi için gerçekleştirildi. StratejiCo. iki farklı sendikanın varlığı nedeniyle işlerin durması ile karşı karşıya kalan şirketle çalışmaya başladı. StratejiCo., bu krizin altında yatan nedenleri araştırmak ve işçilerin katılım düzeyini belirlemek amacıyla çalışmalarına devam etti.

Türk Araştırmacılar Birliği (TUAD), her yıl “Pazar Araştırması” alanında "Baykuş Ödülleri"ni sahipleriyle buluşturuyor. TUAD bu ödülü, araştırmanın ticari prosedürler ve kararlar üzerindeki etkisinin yanı sıra, katma değerini ve önemini vurgulamak için tasarladı.

Devamını okumak için buraya tıklayın

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.