KORONAVİRÜS GÜNDEM ARAŞTIRMASI - 2

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkıp tüm dünyaya yayılan ve Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) küresel salgın olarak sınıflandırdığı yeni tip koronavirüs (COVID-19), Türkiye'de de etkisini artırmaya devam ediyor. Günlük yaşantıdan iş hayatına kadar bir sürü değişikliği beraberinde getiren salgın, toplumda endişe ve korku yaraytıyor.

Türkiye’de Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın 11 Mart’ta ilk vakayı açıklamasıyla beraber, Türkiye’nin de başlıca gündemi olan yeni tip Koronavirüs hakkındaki algıyı 12 - 14 Mart tarihlerinde yürüttüğümüz Koronavirüs Gündem Araştırması ile ölçmüştük. Aynı araştırmamızı 19 - 21 Mart tarihlerinde ERA Araştırma ile tekrarlayarak algıdaki değişimi gözlemledik. Araştırmanın ortaya koyduğu bulgulara aşağıda yer alan doküman aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

Hizmetlere Göre Filtre
İçgörü ve Bilgi Yönetimi
Paydaş İlişkileri Yönetimi
Organizasyonel Gelişim
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.