Yiğit Arda Koç

Yiğit Arda Koç

Sosyal Medya Uzmanı

Uzmanlık Alanları: İletişim, Sosyal Medya, Moderasyon, Monitoring, Konu ve Kriz Yönetimi, Influencer İletişimi, Analizler ve Raporlamalar

Arda, Beykent Üniversitesi Medya ve İletişim bölümü son sınıf öğrencisidir. Ekibimize Şubat 2021’de stajyer olarak katılan Arda, gösterdiği çaba ve sosyal medyaya olan ilgisi sayesinde Sosyal Medya Uzmanı olarak ailemize katılmıştır.
Arda StratejiCo’da veri analizi, sosyal medya içgörü analizi, sosyal medya kriz yönetim, performans analizi, raporlama, moderasyon ve monitoring gibi alanlarda çalışmaktadır.
İletişim dünyasındaki yenilikleri yakından takip eden Arda, bu alanda uzmanlık alanlarını geliştirmeye devam etmektedir.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.