Basında Biz

 • StratejiCo. Yönetici Ortağı İnanç Civaz'ın Çevik Şirket Olabilmek isimli makalesi Bloomberg-Businessweek Türkiye dergisinde yayınlandı.
 • VİZE'DE KADINLARA YÖNELİK EĞİTİMLER BAŞLIYOR
  Kıyıköy'de, başta kadınlar ve gençler olmak üzere tüm bölge sakinlerine, yerel ürün üretimi, takı tasarımı, hediyelik eşya üretimi, müzik (klarnet ve gitar) ve spor eğitimleri verilmeye başlandı.
 • KIYIKÖY TURİZM HİZMET KAPASİTESİ GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR!
  Kıyıköy’de turizm hizmet kapasitesini geliştirmek amacıyla müşterimiz TürkAkım tarafından finanse edilen “Kıyıköy Turizm Hizmet Kapasitesi Geliştirme” projesi, Namık Kemal Üniversitesi, StratejiCo. ve Kıyıköy Turizm Derneği tarafından imzalanan işbirliği protokolüyle başladı.
 • ÇEVİK YAKLAŞIM (AGILE) İLE ŞİRKETİNİZE ÇAĞ ATLATIN!
  Danışmanlarımızdan Başak Çevik EGİAD'ın Temmuz sayısında yayınlanan makalesinde, StratejiCo. olarak şirketlere Çevik Yaklaşımı (Agile) uygularken nasıl bir bakış açısına sahip olduğumuzdan ve araçlarımızdan bahsetti.
 • ETİK DAVRANMAK MI? BİRİ BİZİ “DÜRTSÜN”
  Davranış bilimlerinden yola çıkarak yapacağımız dürtmeler ile şirketlerde rüşvet ve suistimali önleyebilir miyiz? StratejiCo. yönetici ortağı Emre Doğru, Türkiye Etik ve İtibar Derneği’nin (TEİD) yayını InMagazine için kaleme aldı. Keyifle okumanız dileğiyle.
 • STRATEJİK YÖNETİMDE DAVRANIŞSAL DÖNEM
  StratejiCo. yönetici ortağı Emre Doğru’nun “Stratejik Yönetimde Davranışsal Dönem” adlı makalesi Harvard Business Review Türkiye'nin Temmuz sayısında yayımlandı.
 • İNCİ HOLDİNG'İN ÇEVİK YOLCULUĞU
  Uzmanlık alanlarımızdan Çevik Dönüşüm konusunda StratejiCo. olarak bizler de epey mesai harcıyoruz. İnci Holding ile bu konu üzerine yaptığımız çalışmayı ve dönüşüme dair tecrübelerimizi aktardığımız röportajımız ile İnciden Dergisi’ne konuk olduk.
 • DAVRANIŞSAL KURUMSAL YÖNETİM DÖNEMİ
  Yönetici Ortak Emre Doğru, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) dergisinde insan davranışlarını daha iyi anlamaya yardımcı olan ve psikoloji ile ekonomi alanlarını bir araya getiren davranışsal ekonomi kavramını inceleyen bir makale kaleme aldı.
 • CAPİTAL DERGİSİ, SELİM OKTAR'I REFERANS VERDİ
  Capital dergisinde Türkiye’deki şirketlerin yapısal dönüşümü üzerine yayımlanan makalede TKYD yönetim kurulu üyesi ve StratejiCo. başkanı Selim Oktar’ın sözlerine de yer verildi.
 • SELİM OKTAR CNNTÜRK 10'DAN SONRASI PROGRAMINDA
  Selim Oktar, CNNTürk 10'dan Sonrası programında "Aile Şirketleri ve Türk Tipi Yönetim" konusunu değerlendirdi.
Başa Dön