Basında Biz

 • VİZE'DE KADINLARA YÖNELİK EĞİTİMLER BAŞLIYOR
  Kıyıköy' de bölge sakinlerine, özellikle kadınlar ve gençlere yönelik, yerel ürün eğitimleri, takı tasarımı, hediyelik eşya üretimi, müzik (Klarnet, Gitar) ve spor eğitimlerinin verilmesi kararlaştırıldı.
 • KIYIKÖY TURİZM HİZMET KAPASİTESİ GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR!
  Kıyıköy’de turizm hizmet kapasitesini geliştirmek için müşterimiz TürkAkım tarafından finanse edilen “Kıyıköy Turizm Hizmet Kapasitesi Geliştirme” projesine; Namık Kemal Üniversitesi, StratejiCo. ve Kıyıköy Turizm Derneği tarafından imzalanan işbirliği protokolüyle başlandı.
 • ÇEVİK YAKLAŞIM (AGILE) İLE ŞİRKETİNİZE ÇAĞ ATLATIN!
  Danışmanlarımızdan Başak Çevik, Egiad'ın Temmuz sayısında yayınlanan makalesinde StratejiCo.’da Çevik Yaklaşımı(Agile) şirketlere uygularken bakış açımızı ve araçlarımızı anlattı.
 • ETİK DAVRANMAK MI? BİRİ BİZİ “DÜRTSÜN”
  Davranış bilimlerinden yola çıkarak yapacağımız dürtmeler ile şirketlerde rüşvet ve suistimali önleyebilir miyiz? StratejiCo. yönetici ortağı Emre Doğru, Türkiye Etik ve İtibar Derneği’nin (TEİD) yayını InMagazine için kaleme aldı. Keyifle okumanız dileğiyle.
 • STRATEJİK YÖNETİMDE DAVRANIŞSAL DÖNEM
  StratejiCo. yönetici ortağı Emre Doğru’nun “Stratejik Yönetimde Davranışsal Dönem” adlı makalesi Harvard Business Review Türkiye Temmuz sayısında yayınlandı.
 • İnci Holding'in Çevik Yolculuğu
  Uzmanlık alanlarımızdan Çevik Dönüşüm konusunda StratejiCo. olarak bizler de epey mesai harcamaktayız. Bu konuda İnci Holding ile yaptığımız çalışma ve dönüşüme dair tecrübelerimizi aktardığımız röportajımız ile İnciden Dergisi’ne konuk olduk.
 • DAVRANIŞSAL KURUMSAL YÖNETİM DÖNEMİ
  Yönetici Ortak Emre Doğru, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) dergisinde insan davranışlarını daha iyi anlamaya yardımcı olan ve psikoloji ile ekonomi alanlarını bir araya getiren davranışsal ekonomi kavramını inceleyen bir makale kaleme aldı.
 • Capital Dergisi, Selim Oktar'ı Referans Verdi
  Türkiye’deki şirketlerin yapısal dönüşümü üzerine Capital dergisinde yayımlanan makalede TKYD yönetim kurulu üyesi ve StratejiCo. başkanı Selim Oktar’ın sözlerine yer verildi.
 • Selim Oktar CNNTürk 10'dan Sonrası Programında
  Selim Oktar, CNNTürk 10'dan Sonrası programında "Aile Şirketleri ve Türk Tipi Yönetim" konusunu değerlendiriyor.
 • BLOOMBERG, STRATEJİCO.’DAN ALINTI YAPIYOR
  StratejiCo.’nun yönetici ortağı Levent Koç’un artan işçi ücretleri üzerine yazısı Bloomberg Business makalesinde alıntılandı.
Başa Dön