Başak Çevik

Başak Çevik

Kıdemli Danışman

Uzmanlık Alanları: Pazarlama İletişimi, Reklam, Çevik Yönetim, Müşteri Deneyimi Tasarımı, Eğitim Tasarımı

2002 yılından beri Pazarlama İletişimi sektöründe çalışan Çevik, McCann Erickson, TBWA-Tequila, Grey WorldWide, The Lounge Group, Shift şirketlerinde pek çok uluslararası ve lokal müşteriye hizmet verdi. Başta Türkiye olmak üzere, Azerbaycan, Gürcistan ve Rusya'da projeler yönetti.  

Çevik Proje Yönetimi, İletişim, Omni-Channel Pazarlama, Müşteri Deneyimi Tasarımı, Eğitim Tasarımı, Sosyal Medya İçgörü Analizi konularında uzman olan Başak, son dönemde Amsterdam, Londra ve Berlin’de aldığı Design Thinking, Scrum Master ve Agile Leadership eğitimleri ile Dijital Dönüşüm Çağında şirketlere rekabetçi ve inovatif kalabilmeleri için StratejiCo. Agile Takımı içinde hizmet veriyor. 

Girişimcilik tutkusu ve multidisipliner çalışma prensibi ile pek çok farklı projelerde yer almaya devam etti.  

Kendisi de bir Shadow Yoga öğrencisi olan Başak, aynı zamanda 2011 yılından beri yoga dersleri vermekte. Yoga ve iş dünyası konseptlerini kıyaslayarak ve entegre ederek, kendi ve başkalarının hayatında yeni kapılar aralayabilmek ise en büyük tutkusu.  

Marmara Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü mezunu olan Başak, İngilizce ve Fransızca konuşuyor.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.