Dilara Basalak

Dilara Basalak

Junior Danışman

İlgi Alanları: Pazarlama Iletişimi, Dijital Pazarlama, Içgörü Analizi, Çevik Yaklaşım Ve Tasarım Odaklı Düşünce

Dilara Basalak, İstanbul Bilgi Üniversitesi ve University of London iş birliğinde yürütülen Ekonomi – İşletme Çift Diploma Programı’ndan Haziran 2020’de ikincilik derecesi ile mezun oldu. StratejiCo. ailesine katılmadan önce, Multinet UP’ta stratejik pazarlama stajyeri olarak görev aldı ve markalaşma stratejileri, market araştırması ve rakip analizi konularında deneyim kazandı. Ernst & Young’da stajyer olarak geçirdiği süre içerisinde, danışmanlık sektörüyle ilgili daha kapsamlı bilgi edinme fırsatı buldu. Üniversitedeki son yılında, bankacılık sektörü ve finansal hizmetler alanında tecrübe sahibi olmak amacıyla DenizBank tarafından sunulan altı aylık bir staj programına katıldı. 2020 yılının Kasım ayında aramıza stajyer olarak katılan Dilara, projelerimizde Junior Danışman olarak görev almaya devam ediyor. Profesyonel seviyede İngilizce konuşan Dilara, Almanca öğrenmeye devam ediyor. Pazarlama iletişimi, dijital pazarlama, iç görü analizi, çevik yaklaşım ve tasarım odaklı düşünce ilgi duyduğu alanlar arasında yer alıyor. 

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.